| andreea1498 a întrebat:

Cine a vazut filmul "Monte Carlo" imi poate spune despre ce este vorba si daca merita vazut?

Răspuns Câştigător
| Websters a răspuns:

Este un film despre o tânără femeie, sclifosita ei soră vitregă şi prietena cea mai bună îşi folosesc economiile pentru o mult aşteptată călătorie la Paris... care se dovedeşte o imensă dezamăgire! Ca să scape de ghidul lor şi goana printre obiectivele turistice, se ascund în holul unui hotel de cinci stele, unde una dintre ele este confundată cu celebra moştenitoare a unui imperiu financiar britanic. Până să apuce să anunţe că totul este o confuzie, cele trei prietene sunt învăluite de un adevărată furtună plină de paparazzi, avioane private, rochii de firmă şi poveşti de dragoste ca în filme.
Mie mi-a placut foarte mult si ti-l recomand cu multa bucurie si tie.

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Cel cu Selena Gomez și Leighton Meester? O poveste comună, interpretată mai bine în alte filme, dar destul de drăguță pentru adolescenții până în 15 ani.
Numai bine!