| Shìzuko a întrebat:

Hey! In filmul "Monte Carlo" cu Selena Gomez, imi poate spune cineva cum se numeste, in realitate, Theo?
dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Pierre Boulanger il joaca pe Theo Marchand :
http://en.wikipedia.org/wiki/Pierre_Boulanger

| ReiVaN a răspuns (pentru Decrepit):

Cu James Dean la avatar tu te uiti la filme gen Monte Carlo?

| Decrepit a răspuns (pentru ReiVaN):

Trebuie sa critic in cunostinta de cauza, nene.Ca,daca n-am experimenta pe propria piele, cum am putea recunoaste ceva de slaba calitate, mai apoi?

| ReiVaN a răspuns (pentru Decrepit):

In cunostinta de cauza trebuie sa te aflii si cand vezi pe afis "staruri" ca Selena Gomez, e un bun indiciu ca produsul e de slaba calitate.

| Shìzuko explică (pentru ReiVaN):

...nu ne intereseaza parerea ta. SCUZE! Dar mie imi plac filmele cu selena gomez.

| ReiVaN a răspuns (pentru Shìzuko):

Nu ma intereseaza daca te intereseaza parerea mea.
Eu doar am fost curios, un om care are la avatar un monstru sacru al cinematografiei anilor `50 pentru care ai nevoie de o cultura in materie de film sa vada "monte carlo", o productie pentru adolescentele in calduri, in care se mai spun si lucruri urate despre tara noastra.
Nu am nimic in potriva ca-ti plac filmele cu Selena Gomez, nu te condamn pentru asta, nu pot sa fac asta si nici nu vreau, niciunul dintre mesajele postate de mine anterior la intrebarea ta nu ti se adreseaza tie in mod direct.

| Shìzuko explică (pentru ReiVaN):

De unde sti tu, ca vorbeste se vorbeste de Romania in filmul Monte Carlo, daca nu l-ai vazut? SCUTESTEMA.

| ReiVaN a răspuns (pentru Shìzuko):

Sunt critic de film, normal ca l-am vazut, din asta traiesc.
si se scrie scuteste-ma.

| Decrepit a răspuns (pentru ReiVaN):

Cred ca pot pune la socoteala acelasi motiv pentru care am vazut, acum vreo doua saptamani,"Bachelorette", cu Kirsten Dunst si Isla Fisher.Adica ma uit din masochism la unele filmele,plus ca voiam sa vad cum joaca Leighton Meester - o mai vazusem in That's My Boy,dar acolo e penala si nenaturala - pentru ca Blake Lively,tipa cu care a jucat in Gossip Girl, cancer in materie de seriale, in ultimul timp a inceput sa faca roluri din ce in ce mai bune si faceam un fel de comparatie.Dar, hai, sa ramana masochismul.

| ReiVaN a răspuns (pentru Decrepit):

Deci esti chiar cinefil inrait happy
am avut si eu perioada mea de masochism.din fericire a mea a fost pe vremea cand inca nu existau mari succese de box office care sunt nominalizate la zmeura de aur.
perioada de masochism mi-am petrecut-o privind zile in sir la horroruri low buget ca sa fac reviewuri pentru un site in care trebuia sa scriu in engleza...tu te chinui mai tare. happy

12 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Actorul se numeste Pierre Boulanger.

| alexpoint a răspuns:

Salut, actorul se numeste Pierre Boulanger.
http://www.imdb.com/name/nm1227027/

| kAmElUs a răspuns:

Se numeste vera wang! sper ca ti-am fost de folos!