| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vazut filmul Twilight Saga - Breaking Down partea 1 la cinema? Cine imi spune cum i s-a parut si spune adevarul primeste fundoiul!laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am vazut pe http://filmeonlinegratuite.com/......subtitrat/ online subtitrat in romana fara intrerupere. Destul de ok filmul

3 răspunsuri:
| MihaiRusu88 a răspuns:

Hai ca deja e enervant. In primul rand astazi am vazut cel putin 20 de intrebari despre filmul asta. Am vazut trailerul. Deci cam la 90% dintre fetele adolescente adora filmul ala in care personajul principal nu poate sta nici 5 secunde cu camasa pe el.

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru MihaiRusu88):

Si ce vrei sa spui ca esti gelos ca asta se intelege?
Si daca nu sti nu mai raspunde.

| MihaiRusu88 a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

Pe ce sa fiu eu gelos. Pe faptul ca n-am vazut un film. Nici macar nu-mi pasa de filmul ala