| pauliblis a întrebat:

Cine a vazut Hunger Games: Catching Fire?

La sfarsit, cand Katniss afla ca nu mai exista Distrinctul 12, inseamna ca Peeta a murit?

Răspuns Câştigător
| gabygabygaby a răspuns:

Nu nu! peeta a fost rapit de catre capitoliu, si o sa vezzi ca el la un moment dat o sa vrea sa o omoare pe katniss. si da intr-adevar districtul 12 nu mai exista dar peeta nu a murit traieste pana la sfarsit. mie imi place acesta trilogie creata de suzane collins, si de aceea am citit toate cele trei volume ti le recomand si tie. funda?

1 răspuns:
| Boru_Daria_Maria_1984 a răspuns:

Nu, pe ea au luat-o din arena ca si cum ar fi fost moarta pentru ca se planuieste o revolutie, iat Peeta a ramas in arena