| Sara2 a întrebat:

Cine a vazut iubiri secrete in seara asta? eu am impresia ca fata aia nu este adevarata ioana ci o inlocuitoare un spion, voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

I`au injectat ceva sigur (pe langa chestia aia ce a adormit`o)

| OtakuForever a răspuns:

O fi injectat o substanta 0si sa-si pirda memoria sau sa inebuneca de tot. Sau sa-l omoare pe Victor.
Eu asa cred.

| boby5665 a răspuns:

Cam 20 la suta ii corect ce ai zis tu dar nu are cum.asemanarea ii perfecta

| ajutorONLINE a răspuns:

Nici eu nu inteleg chestia asta. oricum e ceva legat de estoniu.

| OtakuForever a răspuns (pentru ajutorONLINE):

Substanta nu e estoniu, substanta este alta dar nu stiu care. big grin