| anonim_4396 a întrebat:

Cine au fost cei 3 de la "Românii au talent" care au mers în finală?
Vă rog, eu am adormit aseară.

Răspuns Câştigător
| LoveItachi4Ever a răspuns:

Si eu... dar stiu ca mi a spus mama : X-treme brothers, Loredana Fieraru, Asete- Crew sper ca te am ajutat!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt foarte dezamagiat de prima semifinala...Asete-Crew nu trebuiau sa intre in finala...Merita mai mult Domnul Aflat sa Doamna Constanta.

| anonim_4396 explică (pentru pwp):

Eu vroiam ca OZN să meargă în finală... Adică, ei te distrau. Şi în plus, Fieraru aia nu a cântat deloc frumos. Eu am votat OZN dar degeaba...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Loredana si Cristian Fieraru
Asete-Crew
X-treme brothers.

Acestia au fost cei trei care au trecut mai departe in marea finala.

| Ayuu a răspuns:

X-treme brothers, Loredana Fieraru, Asete- Crew

| Cnz_Kazz_1998 a răspuns:

X-treme boys
loredana si cristian fieraru
asete-crew FUNDA?