| Sabìŋaaa a întrebat:

Cine credeti ca este "A" in Pretty little liars? Si de ce?big grin

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Eu am citit in carte ca allison avea o sora geamana care era internata intr-un azil (sau ceva de genul) o chema Courtney(parca) si ea s-a dat drept Allison, in timp ce adevatata allison era internata in locul ei. Cortney a fost de fapt prietena cu fetele si ea e cea care a murit, ucisa de allison care incerca sa-si ea viata inapoi si adevarata allison e A... de asemenea si Mona era A(le stia toata secretele din jurnalul lui alli a.ca.a courtney), pana cand fetele au demascat-o( ea parca a murit) si dupa aia apare o noua A care e allison.
Acum nu stiu daca o sa se faca exact ca in carte. Eu sper ca da.

4 răspunsuri:
| Sabìŋaaa explică:

@Nika

Mie mi s-a parut mai clar raspunsul ei, acum nu stiu ce crezi tu. Dar si al tau e bun tongue

| cadilica a răspuns:

Probabil este Jason sincer daca esti la 1 sezon nai intelege de cedar eu cred pentru ca se poarta suspect si Jenna e si ea implicata stii ca Jason era drogat dar poate ca din cauza invidiei pe sora lui mai mica dar in cartile PLL este sora geamana a lui Alison-Courtney care se preface A dupa moartea surorii.Cand afla cine e o trimit la spital... apoi Mona gaseste jurnalul lui Courtney afla toate secretele si devine A, deci in carti e Mona, dar autorii serialului au confirmat intr-un interviu ca A in serial va fi alt cineva happy i'm still here bitches and i know everything.-"A"

| cadilica a răspuns:

De fapt eu am spus prima iar laurik a copiat

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Salut!
Si eu sunt curioasapuppy dog eyes