| Muffi a întrebat:

Cine e "A" in serialul Pretty Little Liars? Deci. Jason a ucis`o pe Allison?

4 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu cine este A.Nu cred ca Jason a ucis-o pe Allison.

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| cockie_green a răspuns:

Eu deocamdata sunt la episodul 6 sezonul 2...si eu as vrea afluu cat mai curand cine e A day dreaming...sa speram ca cineva o sa raspunda la intrebarea tahappy

| ThePinkPanther a răspuns:

De fapt,, A" este mai intai Mona dar dupa ce ea moare,,, A" va fi Alison pentru ca cea care a murit este Cortney, sora geamana a lui Ali, care a fost omorata de propria sorahappy