| TeDy_5844 a întrebat:

Cine este fan: Home Alone, adica comedie? desene animate, tongue?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Da sunt fan home alone (singur acasa), cel putin in fiecare craciun ma uit la el, pentru ca e prea tare, am vazut toata prtile si nu ma satur laughing, iar fan de desene animate...hmm thinking, imi place mai mult animele si manga + desenele animate vechi care se dqdeau cand eram eu mai mica gen: copii de la 402, viata cu loue, ce-i cu andi...etc, si cam atat, o seara fianawinking

5 răspunsuri:
| flavyusR a răspuns:

Eu ador filmele alea.

| Criiss16 a răspuns:

Mie! Sunt chiar ok filmele Home Alone. Le-am vazut pe toate, si daca as avea ocazia sa le mai vad o data, cu mare placere! (:

| TeDy_5844 explică (pentru Criiss16):

happyma bucur ca nu sunt singur ma rog stiu ca mai sunt vreo 100. (multi) oameni big grin

| Bianca2505 a răspuns:

Ador filmul Home Alone love struck

| kity1234 a răspuns:

Mie imi place home alone. Am vazut toate partile dar tot nu ma satur de ele, sunt prea amuzante.Iar desenele imi plac...ei bine am doar 12 ani cum sa nu-mi placa big grin