| AlexandraLarisa1890 a întrebat:

Cine imi da nume de pagini originale?

P.S.-vreau sa fie foarte originale

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| vianora a răspuns:

Poti incerca: seniorita/trist dar adevarat/dragoste la prima vedere/ mai lasat, pleaca/diferit/viata bate filmul/viata bate filmul dar filmul e viata mea/ tu cum esti diferit sau la fel ca fiecare?/ My Happy Ending/ smile/scumpa domnisoara/dorul cuiva/eu iubesc, tu ranesti/hey idiot i love you/ complicated/ai promis dar ai uitat/somnul vesnic/Când ai plecat/ Nimeni nu a spus ca nu ai voie sa iubesti/ visand cu ochii deschisi/cand ingerii devin demoni/ diva obraznica/ continuam petrecerea?/ cu ochii spre cer/ cu ochii in lacrimi/ imi pasa de el/ ochii de vipera/ miros de parfum nu de tigari/ iubire geloasa/ ti-ai ratat sansa/ inima de gheata/ frumusete falsa/ viata e ca si o ata/ 101 motive de a trai/ am fost libera pana ce tu ai apaut/ greseala vietii tale este ca mai iubit/ daca pleci nu te mai intoarce/ tu esti aerul meu/ prostul nu, nu plange prostul canta/ renasc cu fiecare emotie/dragostea raspunsul/ sap de pariere/ nu are legatura cu mine/copil fiind/ prost cu buzunarul gol si inima franta/despre mine, despre tine, despre oricine, despre nimeni/tot felul de ganduri/ne punem piedica in tinpurile astea grele/muzica vindeca tot/iubire eronata/la capatul lumii/eu plus ea ruleta ruseasca/dupa orce regula
cam astea miau venit in minte, sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Pagini web?
daca da, spune-mi intai ce vrei sa scrii pe acel site/blog.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| SweetChild1 a răspuns:

Nume? Daca da uite cateva idei:
G.save.Q (e un cantec god save the queen pe care l-am prescurtat, il poti prescurta cum vrei tu)
Young Spirit
Rose Young
Pace N' Free sau Young N' Free