| myhaita1 a întrebat:

Cine imi gaseste titrarea la Experiment Philadelphia 2 (1993) dau funda.
Este singurul film din cele peste 2200 pe care le am in colectie in care nu i-am gasit titrarea.
Vedeti ca cele de pe regielive, allsubs org sau alte siteuri specializate au titrarea pentru prima parte chiar daca cel din 1984 chiar daca ei scriu ca titrarea este pentru al doilea.
Nici nu stiu daca exista o titrare pe siteuri la acest film

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

Poti sa incerci sa gasesti o subtitrare in engleza (ai sanse mai mari).
Daca iti place atat de tare filmul, o traduci tu sau cauti pe cineva sa ti-o traduca.