| Radu_Robert_Agapios_1994 a întrebat:

Cine imi poate da niste filme bune,nu conteaza categria lor,romantice,comedie, actiune...Tin sa mentionez ca nu imi plac filmele horror

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Jocurile foamei
Hobbit
Divergent
Pirații din Caraibe
Marea mahmureala

| emayperritos a răspuns:

-Ride Along 2 - Un poliţist şi trei sferturi (2016)

-Marley & Me - Eu şi Marley (2008)

-Cat Ballou (1965)

-Blonda de la drept (2001)

-Qu'est-ce cu'on a fait au Bon Dieu? 2014

-Europa Europa (1990)

-Tata în război cu... tata (2015)

-Alibi.com 2017

-The Proposal [2009]

-De l'autre côté du lit (2008)

-Raid dingue – O polițistă irezistibilă – Fugi, dacă poți! (2016)

Cele mai bune filme pe care le-am vazut

| Mcboss05180 a răspuns:

Trilogia hobbit, lord of the rings. Seria de filme star wars. Contratiemp, pe asta chiar ti-l recomand. Inception, e putin cam incurcat, a trebuit sa il vad a 2 a oara ca sa pricep ceva.

| Dumnesao a răspuns:

Incearca ALFIE.Ca serial daca te intereseaza poti sa te uiti la White Collar sau la Sex and the City.