| GeorgeLezeu a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste filme/seriale/anime-uri cu chestii supranaturale, sau super puteri, sau vampiri/varcolaci, in afara de : Blcahe, Naruto, Heores, True Blood, Merlin, Vampire Diaries, Supernatural. Multumesc si dau funda happy

5 răspunsuri:
| dedede003 a răspuns:

Seriale: The 4400, Smallville, The Secret Circle, Legend of the Seeker, The Walking Dead.astea le-am vazut pe toate si sunt foarte tari

| zImAwesome a răspuns:

Seriale
SuperNatural(preferatul meu)
Chuck
Heroes
Priosn break
Lost
Dexter
Gossip Girl
Spartacus:Blood and Sand

Filme
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
Earth's Final Hours (2011)
Rampart (2011)
Mercenaries (2011)
Hodejegerne (2011)
Dream House (2011)
In the Name of the King: Two Worlds (2011)
Punished (2011)
Like Crazy (2011)
Funda! happy

| AlleSss a răspuns:

Ai putea incerca Twilight! E filmul meu preferat.Da` vezi ca e asa:Twilight-Amurg, Twilight-New Moon, Twilight-Eclipse si Twilight-Breacking Dawn.

| valeeExpress a răspuns:

X Men, The Twilight, Green Lantern, Watchmen, Harry Potter, Mirrors, Calugar Antiglont, Dumnezeu pentru o zi, Fratia lupilor,
Razboinicul din strada Waverly, Clubul vrajitoarelor. Funda?puppy dog eyes

| Fak3Smil3 a răspuns:

Mis Fits, Psych, Grimm