| Maria_Renata_1995 a întrebat:

Cine imi poate spune un film de dragoste, gen:Tres metros sobre el cielo..Si ce parere ati avut despre 3msc?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

The fault in our stars

| Etelca a răspuns:

Pai mi-a placut mult 3msc, insa continuarea nu mi s-a parut prea frumoasa (tengo ganas de ti).
Uite niste filme frumoase de dragoste: ghost, dirty dancing, titanic, love story, sweet november, if only, the fault in our stars, now is good, the vow, keith, a walk to remember, the notebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always only you
Breathless

| AndreasMaxy a răspuns:

I love you beth cooper, underclassman,sexdrive,new guy,love&basketball, you got served, LOL, the lucky one, abduction, stomp the yard, hancock..Tres metros sobre el cielo..hmm..l-am vazut intro seara cu prietena.ii bun..este si partea a doua..si din cate am auzit acum se face partea a treia. Sper ca te-am ajutat.