| mee2011 a întrebat:

Cine imi povesteste ce s-a intamplat pana acum in Iubire si Onoare? De ce sunt Ilinca si Noor condamnate la moarte? Cati ani au trecut de cand s-a despartit de Amir? Si restul lucrurilor care s-au intamplat.

4 răspunsuri:
| Marya_3159 a răspuns:

Ilinca si Noor sunt condamnate la moarte din cauza Oxanei si a lui Aziz.Amir s-a despartit de Ilinca fiindca ea i-a spus ca a avortat copilul desi nu a avortat! El a ajuns un betiv, Ilinca s-a mutat la Praga impreuna cu Ovidiu si copilul ei, Victor.Cat despre Noor, ea a fost luata acasa de un agent si iubita lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru sa povestesc pentru ca sau intamplat ft multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 ani au trecut

| Evileye6 a răspuns:

Ilinca si Noor sunt condamnate pentru ca Oxana si Aziz si niste oamani de ai lor le fac o poza in care cica ar fi stat cu barbatii desi nu este asa. Amir s-a despartit de Ilinca pentru ca i-a avortat copilul desi eu nu cred ca este asa.Cam asta ar fi.