| Nicol_6787 a întrebat:

Cine imi recomanda un film frumos de preferat muzical sau comedie cu adolescenti primeste funda. iar urmatorii 3 like:*

Răspuns Câştigător
| ellysees3004 a răspuns:

Muzicaluri : the phantom of the opera, sweeney todd (genial - un must see!), tangled:X, moulin rouge, across the universe, chicago... cu adolecenti : eurotrip, not another teen movie, 10 things i hate about you, just my luck, mean girls, high school muzical, It's a Boy Girl Thing, 13 going on 30, she's the man big grin... toate sunt superbe si foarte amuzante(unele muzicaluri sunt putin mai dramatice totusi)winking vizionare placuta

6 răspunsuri:
| GeorgiiB a răspuns:

Http://www.pink-mania.info/filme-cu-adolescenti/
cauta acolo sper sa te ajute...

| Veronica15 a răspuns:

Eu iti propun sa te uiti la filmul:
-High School Musical

| lisa_6550 a răspuns:

Love and dance

| erturul a răspuns:

Cadet cheli

| evelike a răspuns:

Eu tias recomanda in film de comedie, doar ca nu e muzical...se numeste House Bonny! sper ca te-am ajutat!

Întrebări recente