| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta cu un link unde pot vedea si eu episoadele"misterele lui miss mallard"indiferent ca sunt traduse sau nu? Eu tot incerc si nu dau de ele nicaieri.Chiar sa nu le fi postat nimeni nicaieri? Funda+vot+felicitare

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Nu exista pe nici un site serialul pe care il vrei tu dublat sau subtitrat in limba romana. Totusi, iti recomand alte seriale dublate de pe alte canale de desene animate pe http://desene.3xforum.ro/

| corinusdeplus a răspuns (pentru FiddleStick):

Pai pe site-ul asta am fost acum 10 min si eu, dar Miss Mallard e pohta ce-am pohtit-ohee hee mersi frumos oricum

3 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns (pentru adriangabor92):

Unde ai gasit tu pe voyo, ca eu nu gasesc nimic.Merge sigur sa ma uit dupa voyo?