| MariusMarius96 a întrebat:

Cine mai asteapta Dexter sezonul 6 love strucklove strucklove struck, si daca da spuneti-va parerea despre serial!

Răspuns Câştigător
| Jeanny22 a răspuns:

(Fiecare cu gusturile sale!) Finalul sezonului 4 m-a dezamagit odata cu moartea Ritei...iar sezonul 5 a fost ca si cum n-ar fi, caci pana la urma Lumen a plecat la fel de repede cu a si intrat in viata lui Dexter! Dar in ciuda frustrarilor mele, tot sunt nerabdatoare in ceea ce priveste sezonul 6. Sunt curioasa dupa toate cate s-au intamplat, caci nu am nici cea mai vaga idee despre ceea ce il asteapta pe Dexter in continuare!happy
Jeanny22!

2 răspunsuri:
| MariusMarius96 explică:

Makar ai vazut gogule vreun episod din el?

| Andiii a răspuns:

Eu nu astept. parerea mea : Un serial sadic!