| Miruna_3021 a întrebat:

Cine poate sa imi recomande un serial sau un film bun?

8 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Sunt destule amintesc doar doua care imi plac si mie:Seifeld pe Pro Cinema si Dr House.

| LadyLilith a răspuns:

Seriale: The vampire diaries, Mediumul, Dexter
Film:The mist (un thriller exceptional despre religie si natura sumbra a omeniei)

| spinake a răspuns:

Weeds, Vampire Diaries, Supernatural, Chuck, The bing bang theory, Smallville, The Mentalist,

| GuitarCutie a răspuns:

Seriale sunt destule:Fringe,Pretty Little Liars,the Vampaires Diaries,CSI:Ny, Gost Whisperer.
Filme:Click, 13 going to 30, Juno,Mean Girls, Mega Mind, Elf.

Sper ca te-am ajutat kiss

| alex97ro a răspuns:

Film as zice:1.Twilight,2.Home alone...3. DylanDog (Dead Of Night)
Filme cu Adam Sandler (toate sunt bune, as recomanda Click, 50 first dates,Nevasta de Imprumut, Henry GIlbert, Mostenitor fara voie)
Serialbig grinoi barbati si jumatate. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How i met your mother, Lie to me, Dexter, The mentalist, Two and a half men, 90210, Gossip Girl, Ghost Whisperer, Chuck

| RoXisS a răspuns:

No Strings Attached -e un film bun
zic ca merita:d

| Ruxandra_5130 a răspuns:

Buna, Mirunahappy
Am cat de cat experienta serialelor, de aceea iti recomand din tot sufletul Gossip Girl...in caz ca l`ai vazut, poti incerca One Tree Hill. sper ca te-am ajutatbig grin