| AleMaria18 a întrebat:

Cine s-a uitat la filmul "Drag me to hell" ce parere aveti de acest film?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Parca e mai mult de ras decat de speriat.

| MaliciousDeath a răspuns:

Ha,ha.Plictisitor,deşi bătrâna aia era destul de amuzantă.

| Clauvdgg a răspuns:

E un pic cam scarbos povestea e interesanta, dar nu e chiar cine stie ce film!

| Zendaa a răspuns:

Comedia de la Scary Movie xD.
Adica, batrana o blesteama pe aia cu un nasture, aia incearca sa scape si ajunge sa ii indese in gura la baba moarta in cimitir plicu cu nasturele dar de proasta ce e le incurca.
Desi e unul din putinele filme pe care le-am vazut cu final trist

| Onio a răspuns:

Parerea mea: O tentativa de "comedie" horror de slaba calitate.

| andy95summer a răspuns:

Amuzant,putin de speriat si multa vomahappy