| Ce.mai.vrei:>? a întrebat:

Ce parere aveti de filmul DRAG ME TO HELL? http://www.cinemagia.ro/filme/drag-me-to-hell-tarata-in- iad-32805/.Astept raspunsuri...mersi:).

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

OMG! Am vizionat si eu noaptea trecuta "The Last House on the Left". Mi s-a parut foarte tare, si nu ma intreba te rog de ce spun asta pentru ca nici eu nu-mi pot explica cum de am rezistat pana la capat(eu fiind o fiinta "sensibiloasa")batting eyelashes.
Am vizionat si eu trailerul de la "Drag me to hell" si pe la jumatate ma pregateam sa ii dau o replica lui itsy: "Ce-i atat de inspaimantator?" DAR am vazut pana la capat :O... mi s-a facut pielea de gaina...totusi vreau sa ma uit la el, si sper sa fiu capabila sa o fac cu sonorul aprins. O sa iti spun mai apoi parerea, pentru inceput pot sa spun ca la prima vedere arata a HORROR.
Hugs!

1 răspuns:
| justagirlll a răspuns:

Mie mi s-a facut frica cand m-am uitat la trailer si nu am avut curaj sa il vad