| deniisa_5638 a întrebat:

Cine s-a uitat la filmul,, papusa ciachi?"
Cumm a fost?
(funda)

Răspuns Câştigător
| HurremSultan a răspuns:

Da eu m-am uitat, de asemenea, cunoscut ca o joacă de copil 5: Seed of Chucky sau joacă de copil de 5, 2004 este o comedie film de groaza, care este intrarea cincilea popular joaca de copil serie. Funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

suuuuuuuuuper! cel mai frumos film :X

Creatorul maleficei papusi Chucky, Don Mancini, lucreaza la scnariul unui remake pentru marele ecran al primului film al seriei "Child’s Play", regizat de Tom Holland in 1988. Celebra papusa Chucky a speriat de-a lungul vremii generatii de spectatori. Don Mancini a fost scenaristul tuturor filmelor seriei si a regizat, in 2004, "Seed of Chucky". Producatorul David Kirschner promite ca noul film al seriei va fi mai sangeros si mai inspaimantator decat originalul. Cel de-al cincilea film din indragita serie horror, "Seed of Chucky", a fost lansat in 2004. Creatorul seriei si scenaristul tuturor celor cinci filme, Don Mancini, si-a facut atunci debutul regizoral. Lungmetrajul nu a avut mare succes, in comparatie cu celelalte parti ale seriei. Focus Features, distribuitorii filmului "Seed of Chucky", spunea in 2004 ca al cincilea film din serie va aduce cel mai mare profit. Mancini mai avea o idee care se pare ca nu s-a materializat, cel putin deocamdata: in a 6-a aventura a papusii mortale, Chucky urma sa danseze tango.

| NeWebMaster a răspuns:

Cel mai tare fil 4ever... foarte tare, da nu mai dormi dupa ce il vezi, chiar daca e vorba despre doar un peisod...

| Kosmyn_2415 a răspuns:

Eu m-am uitat la toate filmele cu chuky. Dupa mine nu a fost un film foarte inspaimantator.Sincer exista alte filme mai horror ca asta.Mie unu mi-a placut sunt chiar si unele faze amuzante...

| deniisa_5638 explică:

Ma refer la ce s-a intamplat