| DianaMi a întrebat:

Cine s-a uitat la serialul Clona, stie cum s-a terminat? Am pierdut ultimul episod.Va rog stie cineva? :')

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu il vand. Daca esti interesata, 118 ron pret final la ridicarea coletului de la posta. mai multe detalii la : poweredbyella@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are si subtitrare, bineinteles!

| Liviucu a răspuns:

Nu mai retin exact dar stiu ca cei doi au ramas impreuna.

| rousz a răspuns:

Mei eu ti-as povesti dar intra si descarca-l: si vei gasi ultimul episod ..cred ca e mai interesant sa-l vezi tu decat sa stau sa ti-l povestesc eu. vizionare placuta

| DianaMi explică:

Eram ingrijorata sa nu li se intample ceva. le statea bine impreuna.

| DianaMi explică:

Wow:118 ron? esti nebun(fara suparare)