| Kendoman92 a întrebat:

Cine se ofera sa ajute la traducerea de animeuri.in special Naruto Shippuuden?

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Eu as fii daca ma inveti cam cumlaughing adica stiu cate ceva dar ma incurca fazele cu de ex "00:00:53,000 --> 00:00:56,600" in rest stiu engleza etc in fine daca vrei contactaza-ma la id-ul bonedripper sau daca nu nu contacta

| Kendoman92 explică:

Tot ce aveti nevoie este programul aegisub si sa stiti engleza. va voi invata.add : kendoman92

| antilove a răspuns:

Cu subtitrari?

| sakuralov3ly a răspuns:

Eu.dar cum? ca asi face si eu de una singura daca asi stii.serios