| ChishyyAlle a întrebat:

Cine se uita la nini de pe disney channel?

19 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu nu suport cand incep sa cante... dar ma mai uit din cand in cand.

| PinkyFlor a răspuns:

Imi place...Cand ma uit parca mi-as dori sa fiu acolo printre ei. M-am uitat si la celelalte seriale ana la sfarsit si de fiecare data can erau impreuna sau unul langa altul nini si tomas mi se facea un gol in stomac.Imi place foarte mult. Uneori imi doresc sa fiu si eu acolo.:*

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu! @iuly: Idem pentru prima parte. Nici eu nu o suport cand incepe sa cante, dar povestea este super-tare. Abia astept sa aflu ce se intampla in seara asta love struck.

| JustLeaveMeAlone a răspuns:

Imi place nini.

| Dior a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! cel mai tare serial.ma uit la el in fiecare seara si nu mint.imi place foarte mult serialul pentru ca are partea de suspans dintre nini si ambasadorul thomas parker.doar ca cant incepe nini sa cante ma cam plictiseste...
dar la finalul serialului nini se marita cu ambasadorul si thomas a aflat ca nini este nicholas si selena ramane geloasa pe nini. ce zoooper este acesta poveste!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu ma uit.Ma uit in fiecare seara, nu am ratat absolut nici un episod.Imi place foarte mult de ea si de tomasbig grin

| GiiaaBăă a răspuns:

Iuuubesc serialul!

| Alexandra_8746 a răspuns:

Buna, eu nu am rata nici un serial cu Nini imi place sa ma uit, in schimb daca Nini era mai frumoasa imi placea si mai mult aceasta telenovela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac la nebune acest Serial e frumos decat prost de Narcisa dupa antena 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ana

| Fundiツ a răspuns:

Eu ma uit si ii super

ceva fundahee hee

| allebozy a răspuns:

Ma mai uit cand il prind da ma enerveaza la culme cum vorbesc si asta e doar unul dintre motivele pentru care urasc telenovelele

| roobert a răspuns:

Euuuuuuuuuuuu! E cea mai tare telenovela si imi place totul la ea si cantatul si tot.As face orice as minti orrice pentru a vedea fiecare episod si daca as pierde vreun episod as inebuni si nu stiu ce as face.

| nini_2245 a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuu! o iubesc!

| Lunny a răspuns:

Eu

| BackInForth a răspuns:

Eu eu eu eu

| BackInForth a răspuns:

Iubesc serialu love struck Florencia e superba