| shhhs a întrebat:

Cine stie cand incepe sezonul 2 din felinele fulger pe cartoon network dublat in romana? Funda+vot la castigator si vot la ceilalti.

Răspuns Câştigător
| Surrender434 a răspuns:

Pai,felinele fulger a inceput deja :). Seara, de la 8 pe cartoon network. Poti vedea episoadele aici :) http://www.desene-animate-online.net/......-date.html [da copy si paste]. Pana la episodul 13 'Intre frati', sunt toate in romana.Restul,in engleza. Sper ca te-am ajutat.Sa te descurci :-*

11 răspunsuri:
| shhhs explică:

Mersi

| shhhs explică:

Chiar daca e PUBLICITATE... tongue dragut site.

| Surrender434 a răspuns:

Buna

| shhhs explică (pentru Surrender434):

Stiu ca sunt 13 episoade insa ma intrebam cand incep si celelalte, 14, 15, etc in romana pe cartoton network?
Ma rog iti dau voturi si funda, mersi pentru. ajutor

| Surrender434 a răspuns (pentru shhhs):

Este ceva ciudat aici.Acum,au reluat de la episodul 1 tot sezonul, deoarece episoadele alea 14, 15 sunt in engleza.E greu sa traduci in romana, astfel, aia s-au gandit sa faca o scurta reluare de la episodul 1 pana la 13, ca sa poate difuza si 14, 15. Dap, eu asa stiu.Si sambata, la 14:45, fac reluare.Nu ti se pare enervant? Eu caut celelalte episoade 14, 15, 16 in romana.Dar nu sunt, doar in engleza. Daca nu ai inteles, lasa-mi parerea happy.

Thanks a lot,
Geany love struck

| shhhs explică (pentru Surrender434):

Am inteles, mersi pentru raspuns. happy
Am pus intrebarea demult si nu raspundea nimeni laughing. mersi ca tu ai raspuns.

| Rusu_Robi_1990 a răspuns (pentru Surrender434):

Episodul 27 unde il gasesc?, chiar daca este in engleza

| Surrender434 a răspuns (pentru Rusu_Robi_1990):

Desenul s-a terminat si contine numai 26 de episoade. Poti vedea aici pentru tine sa te convingi: http://kisscartoon.me/Cartoon/Thundercats-2011

| Surrender434 a răspuns (pentru Surrender434):

Pai,felinele fulger a inceput deja :). Seara, de la 8 pe cartoon network. Poti vedea episoadele aici :) http://www.desene-animate-online.net/......-date.html [da copy si paste]. Pana la episodul 13 'Intre frati', sunt toate in romana.Restul,in engleza. Sper ca te-am ajutat.Sa te descurci :-*

| Geany_Condrut_1998 a răspuns:

Hei amice stiu ca raspund tarziu tare dar felinele fulger sezonul 2 nu exista! si nu va exista.Idiotii astia nu lau contiunuat dar o sa am grija sal continue ca de nu strang semnaturi vreo cateva sute de mii sa se bage iar si inca vreo 2-3 sezoane ca de nu judecata cu ei... laughing

| Conache_David_1991 a răspuns:

Stiu ca a apratu sedzonul 5 da e pe banni doar ep 3 si 4 e gratis atitea informati am multumest!

| Cristicristian5 a răspuns (pentru Conache_David_1991):

Și unde pot să-l găsesc