| agent003 a întrebat:

Cine stie care episodul in care naruto vede vulpea cu 9 cozi inchisa si spune " vulpe proasta te esti in corpul meu si daca eu mor mori si tu, asa ca imi datorezi chirie dar in loc de bani iti voi lua Chakra ", dau fundita...

Răspuns Câştigător
| perusita a răspuns:

In episodul 56

4 răspunsuri:
| kiba a răspuns:

E cea mai proasta traducere posibila in romaneste trebuie sa fie in primele 50 ep mai exact in batalia cu sasuke cred ( da e proasta traducerea ) cred ca ep 40 nu-s ca am vazut acum 3 ani asa ceva nu mai tin bine minte big grin

| Crivi a răspuns:

rolling on the floor)))) viata nu aveti si voi?

| REXX a răspuns:

Pai prin zezonul 2 dac nu ma insel gand giraya(nu i-am spus numele corect cred) il arunca in propastie si Naruto trebuie sa faca tehnica evocarii broastei

| kissdead a răspuns:

Eu zic sa lasi desenele. Dauneaza cantitatii de sperma!