| ItzLight1v1 a întrebat:

Cine stie ceva seriale care sa contina fantome demoni monstri etc...in afara de Supernatural ca pe acela l-am terminat
Da-u Funda happy

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Stranger Things, Damien, Remember Me (mini-serie 2014), Midnight, Texas, The Fades, Wayward Pines, Penny Dreadful, Grimm, The Gifted

| damnedwolf a răspuns:

Constantine ii in genul supernatural

lucifer ii despre lucifer ingerul decazut care acum este in vacanta in lumea oamenilor si ajuta o politista sa rezolve crime nu-i tocmai ca supernatural dar merita vazut

grimm este ceva de genu cred ca o sa-ti placa este despre un politist care se trezeste introzi ca are puterea vedea monstri care se dau drept oameni care incearca sal omoare cand afla ca ii un grimm

sleppy holow iar ii ceva de genu demoni fantome etc

| alina996 a răspuns:

Shadowhunters e minunat, Stranger things