| adRiaNOO a întrebat:

Cine stie de unde pot downloada episoade din Beyblade dublate in romana? dau >funda...

Răspuns Câştigător
| Danyy8 a răspuns:

Eu nu am gasit decat 7 episoade in romana:( uita-te pe http://desene-animate.rascuplans.ro/desene-animate/b/beyblade/. in caz ca gasesti mai multe anunta-ma :)

2 răspunsuri:
| lovet1coolgirl a răspuns:

Eu le downloadez de pe 990... unde le poti vedea si online big grin

| Mtz_Genny_1998 a răspuns:

Sunt multe episoade in romana dar depinde din ce categorie metal fusion, metal master sau metal fury.
dar nu toate episoadele. de ex eu de 2 saptamani ma chinui sa gasesc episodul 4 din metal fusion in romana