| jonny_5226 a întrebat:

Cine stie filme asemanatoare cu Twilight?

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Serialul The Vampire Diaries e cel mai bun serial. poti gasi serialele pe net scriind [[ Exemplu:S01E01, E02, E03 etc]]! Chiar e cel mai frumos serial si la un moment dat este specificat si numele "Bella" si "Edward"hee hee! E foarte frumoos. Crede-ma ca sunt mare fan Twilight si The Vampire Diaries merita urmarit day dreaming!

5 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Hmmm... fan Twilight ...si mie imi place, dar ar fi foarte bine sa citesti si cartile, sunt mult mai bune decat filmele. Un film cu vampiri cred ca vrei : Cirque du freak:Asistentul vampirului(ruleaza la cinema)

| zzzuperman a răspuns:

Queen of the Damned

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate vedea online cu subtitrare pe www.topfilmeonline.net la o calitate excelenta

| HappyPills a răspuns:

Harry potter

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

New moonlove struck