| Slendăriț a întrebat:

Cine stie filmul Triunghiul iubirii 2? Ce credeti despre el?

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Un film bun, imi place.
Cand incepe?

| Slendăriț explică (pentru WR104):

De luni pana joi de la ora 19:15

| WR104 a răspuns (pentru Slendăriț):

Multumesc, esti tare draguta ca mi-ai zis

4 răspunsuri:
| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Bunica se uita la el mi se pare foarte slab si fara o tehnica buna de filmat.cel mai enervant e atunci cand regizoru ala idiot isi da seama k vrea prim-planuri si le baga camerele in fata cu zoom rapid, sau cand personjele incep sa se holbeze unele la altele pentru cate un minut (ps m-am mai uitat si eu cu ea cand n-averam ce face, dar n-am suportat decat cateva ep)rolling on the floor

| Izaya112 a răspuns:

E tampit...nu am vazut ceva mai jalnic...