| BadAngel3 a întrebat:

Cine stie niste filme cu baieti psihopati sau izolati de lume?
Vreau si eu cateva :3

Multumesc big grin

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The last house on the left
Donnie Darko
The sixth sense
girl, interrupted
Tacerea mieilor
One Flew Over the Cuckoo's Nest
Keith
Friend request
Another me
Greta
Silver Linings playbook
Leon

| faramatania a răspuns:

Final Girl (2015),One And Two (2015),The Boy Next Door (2015),Come Back To Me (2014),House At The End Of The Street (2012),cu copii/băieți:The Boy (2015),Goodnight Mommy (Ich seh ich seh - 2014), Come Out And Play (2012)

| OldSoul a răspuns:

BAREFOOT- E despre o fata care ajunge intr-un sanatoriu si mai apoi fuge cu un tip care lucreaza acolo pentru a nu fi arestat.
Hunt for the wilderpeople- Un copil ajunge in adoptie la o familie care locuieste la baza muntilor, mai apoi ajung sa fuga prin padure intr-un fel de aventura.
Captain fantastic- o familie care locuieste in pustietate si ceva aventuri de ale lor prin jungla urbana in tentativa de a ajunge la inmormantarea mamei lor.
Acum daca vrei pot sa-ti spun mai multe despre aceste filme, am spus mai putin pentru moment ca e posibil ca dupa sa nu te mai atraga daca stii cum se terminalaughing

| Sn4k3 a răspuns:

The Last House on The Left.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mergi in centru, ii gasesti acolo, va intalniti toti.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

A clockwork Orange
Donnie darko
American history X
The believer
One flew over the cuckoo's nest

| GolopențaAdrian a răspuns:

Eu zic donnie darko

| deyucluj a răspuns:

Nu are legatura cu ce vrei tu, dar un film care m-a impresionat recent e Fight Club. nu te lua dupa titlu. just watchwinking

| Adrian_Berceanu_1968 a răspuns:

Ti-as putea propune un serial Under The Dome. Este foarte tare.

| TheBoyuil a răspuns:

Filme porna cand se violeaza.