| catamafiotul a întrebat:

Cine stie niste filme frumoase cu comedie?

Răspuns Câştigător
| Sofia08 a răspuns:

You May Not Kiss the Bride (l)

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Dictator
Good Deeds
27 Dresses
American Pie Reunion
One For The Money
Our Idiot Brother
The Hangover
Prom
Cop Out

| Clauvdgg a răspuns:

Jackass laughing Dar iti vine sa vomiti, e foarte scarboos :-&.

| cristi_7795 a răspuns:

A few best men, Pinneaple Express, The Sitter.

| CristianT a răspuns:

Si cum putem uita de clasicul Home Alone? Poti incerca si Adolescenti Americani, After School Special, Project X, Life As We Know It, Jackass, Barry Munday, Bernie, Cyrus, Year One, Secretary, Drillbit Taylor, Ted, Friends With Kids, The Goods Live Hard, Dude Where Is My Car, The Three Stooges si din seria Scarry Movie mie imi place cel mai mult 3-ul big grin

| Clasikkboy a răspuns:

Meet the spartans parodie.Placinta Americana.40 de zile fara se. Politist cu expolzie intarziata.Cine mi-a furat masina? Un nebun in africa.Animalul.