| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna si mie niste filme din acestea horror foarte foarte de groaza, povesti din acestea foarte infricosatoare, sau chiar carti de groaza big grin va rog cele mai tari si cele mai multe primesc funda promit :X

Răspuns Câştigător
| Ayumha a răspuns:

Pe mine m-a impresionat :
oNE missed call
Drag me to hell
The haunting in connecticut
Halloween
The black Christmas
The nanny din 1965
etc
oricum aceste filme sunt foarte de groaza eu una nu am putut dormi singura in camera dupa ce le-am vazut. Mai ales The nanny(1965). asa pe scurt este vb despre o fata care s-a angajat ca dadaca, copilul de care avea grija de fapt era fiul diavolului iar tatal lui omora fete tinere pentru carnea lor, si le macelarea si copilul le manca. etc. e foarte furmos ...de fapt toate mţau impresionat

6 răspunsuri:
| Deea10_8134 a răspuns:

Poti sa incerci Saw(1, 2, 3, 4, 5, 6), The grudge, The legend of Blody Mary, Jennifer, The children, Paranormal Activity, The Final Destination, The Last House on the Left, Mirrors, 30 Days of Night.Mai stiam, dar nu imi vin in minte acumlaughing. Carti... thinking ai putea sa citesti de la seria "Goosebumps" :Fantoma din vecini, Plaja bantuita(restul sunt de copii micioh go on). Vizionare placutahappy. Funda?big grin

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Alllexutzalove struck! Filme stiu:The grudge, The call, Shutter, Final Destitation, Liniste Mortala, The strangers.Multa Bafta si vizionare placuta!^^

| deniisa a răspuns:

House of wax
The messengers
The hills have eyes
Mirorrs
The unborn
Paranormal activity
One missed call
The grudge
The uninvited
Silent hill
The box
Underworld: evolution
Orphan
Friday the 13th :*

| aNdA_4290 a răspuns:

Cele mai de groaza ai fi The four cand sau filmele Saw

big grin

| uNNiqUe8 a răspuns:

Vineri 13, Hostel, Cucky, Hellraiser(cel mai tare)... Tanti da si mie o funda imi dai?laughing

| Dary_2810 a răspuns:

Stiu o fata care are niste carti cu vampiri te intereseaza? E un joc de groaza.