| tina1998 a întrebat:

Cine stie un film indian, in care fata nu poate merge si scrie dar are un prieten care este pus in puscarie pentru ca au avut relatii sexulale de ziua de nastere a fetei. Apoi cind el a iesit din puscarie ea a invatat sa mearga de dragul lui.
P.S. fata se mai temea de umbra unui copac si el i-a compus un cintecel.
FUNDA! CELUI MAI BUN RASPUNS

1 răspuns:
| djrex122 a răspuns:

Nu știu așa ceva...Dar uită-te la Suflete trădate pe Național tv sau aici : https://www.dailymotion.com/video/x6sf4y9