| i0nutzu93 a întrebat:

Am vazut un film acum ceva vreme in care era vorba despre niste diamante care au fost furate si ascunse langa un copac (parca). Dupa mortea celui care a ingropat diamante, fat lui impreuna cu un baiat s-au portit sa le caute si au descoperit ca in locul acela s-a construit o puscarie, dupa baiatul a intrat in puscarie pentru protectie (parca) impreuna cu porumbeii lui si s-a apucat de gradinarit, dupa ce a gasit diamantele i le-a trimis fetei cu ajutorul porumbeilor. stie cineva cum se numeste filmul?

1 răspuns:
| mihneajuk a răspuns:

Uite... nu stiu filmul dar pot sa te ajut..intri in grupul de Facebook Zi-mi un film bun! Si dai copypaste la ce e mai sus si pui acolo....si in max 20 min o sa afli ce film este