| Lexi_2269 a întrebat:

Cine urmareste the vampire diaries? si ce parere aveti despre el?big grin eu iubesc filmu asta, imi place la nebuniehee hee

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Este mai mult decat bestiallove struck acum incepe sa fie extrem de interesant, pacat ca trebuie sa asteptam o saptamana pentru un nou episod.ah e bestiallove struck love it. Damon =p~

| Crisyy a răspuns:

Superb serialu'...este foarte complex si intrigant.
Chiar merita vazut.

| marui08 a răspuns:

Ce sa zic, e cel mai tare serial din cate am vazut eubig grin Are niste actorii care isi joaca rolul foarte bine.Te tine mereu in suspans pe parcursul fiecarui episod. Il adorlove struck

| BabyDoll a răspuns:

Sunt obsedata de acest serial love struck
Cel mai tare day dreaming
Cat despre Damon =p~. love struck