| Isabela_6206 a întrebat:

Ce parere aveti de Damon din vampire diaries?

Răspuns Câştigător
| ?????? a răspuns:

La inceput am crezut ca e un ingamfat, dar, pe parcursul episoadelor mi-am schimbat parerea. Dece? Pai simplu: el chiar o iubea pe Katherine dar ea nu, si, in incercarea lui de a o elibera, e a o gasi, suferinta si toate astea... cand face echipa cu "Van Helsing" (profu de istorie)happye "DA BEST"laughing.

5 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Damon?! Il iubesc! Il ador! El face tot serialul! love struck

| Chris a răspuns:

E foarte tare, are o personalitate foarte puternica, desi parca e putin prea rational. Imi place, abia astept sa vad maine ce se intampla!

| Chrysk2 a răspuns:

Ai vrea sa-i faci o felatie, nu? laughing
Doamne fereste... ce credeti ca rezovati daca "iubiti" pe unu care nu o sa il intalniti vreo data

| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Pai, e dragut, dar nu pre imi place!

| pisikutza a răspuns:

Il adorr! el e sarea si piperul serialului!