| Remus_5509 a întrebat:

Costa ceva intrarea la preselectiile Romani au Talent?

Răspuns Câştigător
| ScumpiKxoxo a răspuns:

Buna...
rasp e nu costa nimic... de fapt costa doar putin talent si o fata prietenoasa care sa dea bine pe langa juriu...
daca crezi ca ai talent du-te
cum am zis...nu costa nimic

7 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Da, dar nu stiu cat.

| Magnific a răspuns:

NUUUU ce sa coste? nu costa nimica big grin

| Deealovestpu a răspuns:

Nu te costa nimic! poate doar drumu daca nu esti in unul din orasele in care au loc preselectiile, uite site-ul oficial unde gasesti toate detaliile www.romaniiautalent.ro,SUCCES!

| akadel_2193 a răspuns:

Nu costa nimic...in primul sezon au venit prin multe orase din Romania si au facut auditi si cei care aveau talent au fost dusi la concurs...Presupunem ca vine la tine in oras si te duci la auditi daca ei vad ca ai talent te inscriu in concurs happy Bafta

| Remus_5509 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| Vsc_Raul_1992 a răspuns:

Cat costa intarea