| Outspoken2 a întrebat:

Credeti ca a fost un film de succes Titanic?

11 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da

| FunDa a răspuns:

Da! a castigat o gramada de premii!

| karrry9999 a răspuns:

Categoric un film ce merita vazut superb

| Ioana_9117 a răspuns:

Da

| raducmustiuc a răspuns:

Ca sa fie "de succes" cum spui tu nu trebuie sa credem noi asta, ci trebuie chiar sa aiba succes. Si chiar a avut.

| Isabellaღ a răspuns:

Da! A fost un film foarte bun.Si de succes!

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Da, din punctul meu de vedere filmul "Titanic" este unul de referinta pentru arta cinematografica.Ori de cate ori il vad plang. Este impresionant, are o poveste adevarata, o regie de exceptie, actori geniali. In concluzie, are tot ce ii trebuie unui film pentru a fi incadrat in categoria "filme de succes", nu crezi?!

| Dyana_3851 a răspuns:

Mie nu mi-a placut.a fost tare naspa

| Cătălinaa12 a răspuns:

Da, cuu siguranta!

| DanielaElleena a răspuns:

Normal:X:X cum sa nu fie si e chiar din viata reala sad asa ca imi pare rau pentru cei care au fost pe acel vas

| Bianca_2411 a răspuns:

După părerea mea, da.