| Little_2171 a întrebat:

Titanic... cel mai romantic film pentru mine.Pentru voi?

Răspuns Câştigător
| mmeee79 a răspuns:

Si pentru mine! Cel mai tare film si cel mai romantic...chiar superb!
O poveste magica si tragica plina de farmec...

6 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Absolut!

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Nu neaparat, mie mi-a placut f f f f f mult Dirty Dancing, un film cu adevarat superb.

| Deeliaa a răspuns:

Daalove struck E superrb filmulbig grin

| BubbleGumyy a răspuns:

Si pentru mine l-am vazut acum o zi si mi-a placut la nebunie... a fost superb...am si plans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este filmul meu preferat prima data l-am vazut cand aveam 7 ani si si nici un film nu ia mai luat locul pana acum e superb si faptul ca a fost facut dupa o povestew real il face si mai special.best movie ever.

| teddy28 a răspuns:

Dap nu contest asta. incearca si Alfabetul Iubirii.e fain tongue sper sa iti placa