| Cristian2003 a întrebat:

Credeti ca, chestile alea cu episoade pierdute din nustiu ce desene sunt adevarate?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hmm, eu cred ca da. Din ce-am inteles ar fi incercari ale altor producatori spre a le ruina audienta/raitingul iar episoadele acelea au fost trimise spre difuzare si au fost considerate episoade normale. Chiar exista, prietenul meu l-a vazut pe cel de la ed edd si eddy cand era mic iar cel de la mickey mouse se gaseste pe internet. Cel de la Mickey chiar contine o hipnoza subtila, mesaje subliminale care i-au facut pe anumiti oameni sa se sinucida sau sa se simta ciudat, iar asta n-am luat-o din articole

| AlexDFY a răspuns:

Am vazut un creepy pasta despre asta, si acolo spunea ca prietenii creatorilor s au jucat cu episoade si le au transformat cum au vrut ei, vizionandu le doar intre ei, dar cineva le a postat pe net ( sau ceva de genu) Deci totul a pornit de la o gluma intre creatori

| neca a răspuns:

Nu. credeam, daca ar exista ar fi ajuns pe internet in aproximativ o zi

| Kenya a răspuns:

Ce ar fi putea fi adevarat? Era o gluma intre creatori, dar cineva le-a postat. Ce-i drept mi-au dat cativa fiori alea cu Tom si Jerry. Un episod din creepy pasta cu Tom si Jerry au fost chiar difuzate de niste regizori la 5 dimineata acum multi, multi ani in America.