| KaleidoscopEmyLara99 a întrebat:

Hei, care e faza cu "lost episodes"? Am vazut recent niste videoclipuri cu astfel de episoade pierdute care s-au difuzat cica accidental din desene animate. E adevarat? Se spuneau despre niste lucruri care apareau in episoadele respective despre care iti vine greu sa crezi. Pana la urma sunt desene animate. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| diavolusi99 a răspuns:

Da. De exemplu exista cu Ed Edd si Eddy. Poti cauta pe Google despre acel episod pierdut. I se mai zice si episodul 34. Dar daca, cauti acel episod pe Google nu il vei gasi. Eu am incercat si prietenii mei la fel. Vei gasi doar scene de vreo 2-3 minute. Desi episodul e din 15 min. Oricum cauta pe net. Vei afla despre episodul ala. Mai sunt si altele de exemplu Dragon ball z si Spongebob. Cauta pe Youtube. "Teoriile desenelor" acolo iti va spune niste informatii. Sper ca te-am lamurit!