| LauraGreeen a întrebat:

Credeti ca Damon va fi impreuna cu Elena?

6 răspunsuri:
| Rose3 a răspuns:

Eu sper ca da:d

| mihaelabr a răspuns:

Nu stiu ce planuiesc producatorii serialului, dar eu asa mi-as dori :X De fapt, ideal ar fi ca sfarsitul serialului sa aduca happy end pentru Damon, indiferent daca este cu Elena sau nu.Ar fi ingrozitor sa moara :O sad

| AleeSsandraa a răspuns:

Poi.in ultima carte Miez de Noapte Damon moare dar sper ca in serial sa aiba un sfarsit fericit pentru cei care doresc ca Damon sa ramana cu Elena.dar mai avem de asteptat ca tocmai pe 6 Ianurie ince serialulsad

| dayana96 a răspuns:

Damon, Elena?
Citesti Bloody Game? happy

| LorennaAlexandra a răspuns:

NU. Eu cred ca Damon si Elena vor muri.

| GabiGabriela a răspuns:

Nu raman impreuna. Elena ramane cu stefan si din cate am inteles damon moare. inca nu am citit cartea.eu as vrea sa ramana cu Damon dar na.in toate serialele de genul asta fata ramane cu tipul bun iar celalalt moare dar sper sa nu fie asa. daca iti plac filmele dde genu asta incearca si THE SECRET CIRCLE(cartile-s mai faine, total diferite).