| alymiky13 a întrebat:

Credeti ca Ioana (Alina Eremia) din pariu cu viata va muri? Unde pot sa gasesc episodul de luni(7.11.2011)?

6 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Nu are cum sa moara laughing e personajul principal si n`ar mai avea niciun rost filmul fara ea, n`ar mai avea serialul un "happy end " laughing deci e clar ca o sa traiasca.

| Barney a răspuns:

Nu cred ca moare.

Aici il poti vedea pe tot http://voyo.ro/product/seriale/738-pariu-cu-viata-episodul-8

| Pisique a răspuns:

Nu moare.
Eu cred că este în comă thinking Nu are cum să moară pentru că e personajul principal din „Pariu cu viața".Am auzit și pe la școală zvonuri...
Deci...E în comă...

| MihaelaStyles a răspuns:

A facut stop cardiac si sufletul ai s-a ridicat insa s-a pus la loc deci n-o sa moara

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Asa credeam si eu, dar nu cred ca mooare

| MysDaYssS a răspuns:

Hm ce bine că nu moare, cind am auzic ca mama ei care acum aa aflat căi fica sa... cind am auzit aceste cuvinte mi s-a parut ca o s amoara. ce usurintă că vam gasit pe voi si amm aflat. vă multumesc.