| Decebalul a întrebat:

Credeti ca va mai fi o continuare in filmul The Hobbit?

Răspuns Câştigător
| amaterasu26 a răspuns:

DA au anuntat ca o sa apara partea a doua la sfarsitul anului acesta. Apare in Sua pe data de 13 decembrie. La noi nu stiu cand apare:) poftim si un link pentru mai multe detalii :
http://www.imdb.com/title/tt1170358/?ref_=sr_2
Sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/the-hobbit-the-desolation-of-smaug-28598/
""The Hobbit: An Unexpected Journey" şi "The Hobbit: There and Back Again" vor fi cel mai frumos cadou de Crăciun pentru fanii "Stăpânul inelelor" în 2012 şi 2013. "

| Mus1k a răspuns:

S-a anuntat de la inceput partea a 2-a a filmului.

| Nibichan a răspuns:

Logic ca va fi Hobbit s-a terminat cand dragonasul s-a trezit dupa ce a facut nani mult timp si inca nu sau luptat cu el si chesti de genu.

| Decebalul explică (pentru Nibichan):

Nu am vazut filmul!

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Da, s-a anuntat de la inceput ca va urma si o a doua parte. Si oricum, la ce final a fost, nu are cum sa nu mai fie o continuare

| DiabolikDy a răspuns:

Da si daca nu ma insel anul acesta este partea a doua si n 2014 este partea a 3-a...