| SuziR a întrebat:

Cu care anime să încep?
-Lovely complex
-Nisekoi
-Tonari no kaibutsu kun
-Akame ga kill
-Ao haru ride
-Kill la kill

Răspuns Câştigător
| euu33 a răspuns:

Depinde de gusturile tale.
daca vrei ceva dragut, amuzant si romantic-ao haru ride/lovely complex/tonari no kaibutsu-kun
daca vrei harem-nisekoi
daca vrei actiune si un anime mai "dark"-akame ga kill
daca vrei o comedie cu actiune si mult fanservice-kill la kill

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Incepe cu ala care are mai putine episoade, ca sa il termini repede si apoi poti sa continui cu alea care au mai multe episoade si sezoane. Eu momentan vizionez Nisekoi. Daca doresti sa le vezi in eng sub sau eng dub si nu le gasesti pe Youtube, poti sa cauti pe kissanime, sau myanimelist. Eu ma uit pe kissanime la cele pe care nu le gasesc pe myanimelist, dar nu am cont pe kissanime, am pe myanimelist. Pe kissanime poti sa te uiti si fara cont. Sper ca ti-am fost de folos.