| BeTrueToWhoYouAre a întrebat:

Cu ceva timp in urma am vazut pe ProTV un film destul de ciudat. Imi amintesc ca incepea cu o scena in care o femeie punea niste haine la spalat in masina. Si avea doua fetite si un sot. Si tot visa ca sotul ei moare intr-un accident de masina, iar apoi se trezea si era totul ok, apoi iar visa din nou, si nu mai stiai daca e realitate sau viseaza. Mai visa si o cioara moarta murdara de sange. Apoi la inmormantarea sotului fetitele erau in leagan si aveau fetele murdare de sange si taiate. Nu mai stiu cum se numea filmul. Cineva si-l aminteste?

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Da, apropo nu era pe ProTv, ci pe Prima si se numea "Premonition", cu Sandra Bullok. Filmul e din 2007.

Vezi ca ea de fapt nu visa, ci retraia toate zilele, adica se trezea intr-o zi de dupa moartea sotului, dupa intr-una de dinintea mortii lui. E cam bizar pana ce il intelegi happy
Funda, te rog?winking

| BeTrueToWhoYouAre explică (pentru FaithGaga):

Vai Doamne, il caut de nu stiu cati ani! Multumesc happy

| FaithGaga a răspuns (pentru BeTrueToWhoYouAre):

Cu placere :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfuii..mil amintesc.da nu mai stiu exact cum se numeste...
a fost super