| nicoletta_8589 a întrebat:

Cui ii place " IUBIRE si ONOARE? Oare cum credeti ca se va termina?

Răspuns Câştigător
| iulia_9095 a răspuns:

Mie imi place foarte mult, pai.ca orice telenovele,cred ca va avea un final frumos, cred ca Aziz va muri, Ilinca cu Amir si copilul lor vor fi fericti impreuna si vor trai in emirat ori oriunde altundevahee hee. asta e parerea meabig grin

8 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Cred ca tipic: Ilinca si Amir se vor impaca si Aziz su Oxana vor ajunge la parnaie...
ar fi dragut daca s`ar termina altfel...gen: Ilinca si Victorlove struck sa fie arsi de vii sau impuscati de Aziz, iar Amir sa sara sa-i salveze si sa moara toti 3 sub privirole celorlalte personajelove struck
da rsigur se va termina tipicsad...

| mariatina a răspuns:

Mie imi place mult si as vrea sa-mi raspunzi la intrebarea din intrebarile mele (ale mele) cu iubire si onoare as vrea cat mai multe raspunsuri ca sa aflu parerea celorlalti.Ms.

| DianaPaula14 a răspuns:

Eu il ador si cred ca amir isi va revani si va fi impreuna ci ilinca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult acest serial.e foarte super, si as vrea sa nu se termi ne degraba si cred ca se va termina cu un final fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult de tot.nu am pierdut si nu voi pierde nici un episod.cred ca va fi un final fericit in special pentru ilinca amir si victor

| tatiana123 a răspuns:

Pai cred ca se termina ca ilink si amir vor ramae impr...

| Cucubauuuu a răspuns:

Il iubesc! Cred ca Amir si Ilinca vor pleca impreuna departe si vor fi fericiti!

| Alexandra_4889 a răspuns:

Mie si cred ca se va termina cu un final fericit