| xCookiieMonster a întrebat:

Cui ii place melodia din naruto shipuuden blue bird?
este preferata mea din naruto...

Răspuns Câştigător
| TheLastOne a răspuns:

Mie.Este super:X:X:X este si preferata mea...mai ales mesajul versurilor cu "inca nu ai invatat ce este tristetea, si de abia ai descoperit ce este durerea". Versurile exprima ca, desi Naruto a devenit puternic mai are de invatat. Si parte cu cerul albastru i se adreseaza lui Sasuke. Oricum si mesajul si vocea celei care o canta sunt super.

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

E foarte frumoasa. Si mie imi place happy

| Schatten a răspuns:

Si mie imi place, e geniala. Si mai imi plac si Hero's Come Back si Distance, se potrivesc perfect cu povestea.